face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek

37. ročník tradičního šachového festivalu v Brně

BRNO 25.08. - 02.09.2012
28.09.2010_Olympus_E510_066[1].jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "9328"
Nebo použijte RSS kanál
FIDE OPEN :

1.........Petruška Miroslav - Lokomotiva Brno
2...GM Talla Vladimír - Beskydská šachová škola Frýdek Místek
3..........Muller Marcin - Jelenia Góra POLSKA
4..........Kredl Karel - Moravská Slávia
5..........Hlavinka Zdeněk - ŠK Vinohrady
6...FM Spodný Josef - ŠK 64 Brno
7.........Sládek Vladislav - ŠK 64 Brno
8.........Kratochvíl Karel - ŠK Lokomotiva Brno
9.........Kratochvíl Milan - ŠK Lokomotiva Brno
10.......Kalod Michal - ŠK Lokomotiva Brno
11.......Přibyl Radek - ŠK Tetčice
12.......Kocí Tereza - ŠK Lokomotiva Brno
13.......Hošek Martin - ŠK Lokomotiva Brno
14.......Šaršon Ondřej - ŠK Lokomotiva Brno
15.......Šaršon Otakar - ŠK Lokomotiva Brno
16.......Žitný Petr - ŠK Lokomotiva Brno
17.......Žitný Michal - ŠK Lokomotiva Brno
18.......Richterová Nataša - ŠK Lokomotiva Brno
19.......Šípek Michal - ŠK Lokomotiva Brno
20.......Šípek Oldřich - ŠK Lokomotiva Brno
21.......Štěpán Patrik - Beskydská šachová škola Frýdek Místek
22..IM. Kireev Aleksei - RUSSIA
23.......Bartošová Lucie - TJ Jiskra Litomyšl / Masarykova univerzita
24.......Pekárková Eva - Sokol Tábor
25..FM Adámek Jiří - ŠK Slavoj Poruba
26..IM Plischki Sebastian - DEUTSCHLAND - SV Bueckeburg
27.......Řehůřek Lukáš - Bystrc Oilers
28.......Řehůřek Jiří - Bystrc Oilers
29.......Musil Jiří - ŠK Lokomotiva Brno
30.......Sikora Lukáš - ŠK Lokomotiva Brno
31.......Glacner Karel - Bystrc Oilers
32.......Kučera Petr - Bystrc Oilers
33.......Zikan Karel - ŠK Lokomotiva Brno
34.......Novák Jaromír - ŠK Lokomotiva Brno
35.......Hofírek Benedikt - ŠK Lokomotiva Brno
36..IM Ganaus Hannes - AUT
37..IM.Kantorík Marián - SVK - Caissa Třebíč
38.......Majer Jiří st. - ŠK Kuřim
39.......Mészáros Luděk - Sokol Tábor
40.GM.Gleizerov Evgeny - RUSSIA
41.......Věchet Stanislav - Hustopeče
42.......Sremaňak Slavomír - SVK Margecany / Masarykova univerzita
43.......Pokorný Petr - Litoměřice
44..IM,Piankov Evgenij - UKRAINA
45.......Turza Pavel - Moravská Slavia
46.GM.Cvek Robert - 1.Novoborský ŠK
47.......Zavacký Peter - Lokomotiva Brno / Masarykova univerzita
48.......Paulík Martin - Lokomotiva Brno / Masarykova univerzita
49.GM.Shishkin Vadim - UKRAINA
50.FM.Malinovský Karel - Slavia Kroměříž / Ostravská univerzita
51......Skácelík Petr - Duras Brno
52......Mareš Jan - Šk Ústí nad Orlicí
53......Lička Vlastimil - Lokomotiva Brno
54......Věžník Michael - Duras Brno
55......Kopeček Ivan - Moravská Slavia
56..IM.Chytílek Roman - TŽ Třinec
57......Prokop Jiří - Moravská Slavia
58......Pardy Martin - Slezan Opava
59......Svíženský Luboš - Sokol Kobylisy Praha
60......Straka Vojtěch - SK OAZA Praha
61......Hemalová Lýdie - G+SPgŠ Znojmo
62......Havel Vojtěch - G+SPgŠ Znojmo - Masarykova univerzita
63......Fiala Václav - Boršice - VUT v Brně
64.FM.Šklíba Martin - Lokomotiva Brno
65........Sojka Oldřich - Střelice
66......Doškař Miloslav - Lokomotiva Brno
67......Vykydal František - Lokomotiva Brno
68......Eichler Břetislav - Lokomotiva Brno
69......Pekař Václav - TJ Jiskra Litomyšl
70......Stehlík Jiří - Sokol Kolín
71......Gajdoš Daniel - ŠK Jevíčko
72.WFM.Svobodová Michaela - Lokomotiva Brno
73.IM.Lanč Alois - Slovan Bratislava
74......Martíšek Karel - Lokomotiva Brno
75......Petrák Tomáš - neregistrovaný - VUT Brno
76......Vojáček Zdeněk - Duras Brno
77.IM.Vyskočil Neklan - Duras Brno
78.......Kosina Vladimír - Lokomotiva Brno
79.......Hájek Oskar - Lokomotiva Brno
80.......Dubina Pavel - ŠK Zlín
81.IM.Strebkovs Andrejs - LATVIA
82......Chmelíček Bronislav - Moravská Slavia
83.WFM. Cherednichenko Elena - UKRAINA
84.......Zeman Arnošt - Lokomotiva Brno
85.......Novák Vítězslav - SK Vinohrady Brno
86.IM. Plát Vojtěch - TŽ Třinec
87.......Roubalík Jakub - ŠK Zlín - Masarykova univerzita
88.IM.Bernášek Jan - ŠK Rapid Pardubice - Masarykova univerzita
89.IM.Dambrauskas Virginius - LATVIA
90......Krejčí Petr - ŠK 64 Brno
91......Chanda von Keyserlingk - DEUTSCHLAND - Dresden
92......Pelikán Jaromír - Lokomotiva Brno
93......Mikulů Lukáš - TJ Znojmo - Masarykova univerzita
94......Tsenov Tsvetoslav - BULGARIA
95.......Křena Bohuslav - ŠK Kuřim
96.FM.Kratochvíl Josef - Caissa Třebíč
97......Sukdolák Radek - TJ CHS Chotěboř
98.GM.Sergeev Vladimír - Sachovy klub Zikuda Turnov
99.IM.Gagarin Vasili - RUSSIA
100.....Dvořák Adam - Lokomotiva Brno
101.....Macharáček Šimon - ŠK Duras BVK
102.....Al-Dhabbi Fares - Jemen
.
.................................................................
.
.
OPEN - B
třídenní turnaj na 9 kol ve zkráceném tempu pro mládež a seniory
.
1......Tajovský Matěj - ŠK KME-DDM Kuřim
2......Kandalec Štefan - Lokomotiva Brno
3......Hafrovič Vendelín - Moravská Slavia
4......Kocí Tomáš - Lokomotiva Brno
5......Šolc Filip - ŠK ORTEX-RETA HRADEC KRÁLOVÉ
6......Šolcová Andrea - ŠK ORTEX-RETA HRADEC KRÁLOVÉ
7......Fouček Šimon - SPgŠ+G Znojmo
8......Žitný Michal - Lokomotiva Brno
9......Glozar Tomáš - ŠK Duras BVK
10....Glozar Petr - ŠK Duras BVK.
11....Němec Jakub - ŠK KME-DDM Kuřim
12....Němec David - ŠK KME-DDM Kuřim
13,,,,,Martirosyan Ara - ŠK Duras BVK
14.....Pařízek Vít - Lokomotiva Brno
15.....Jurásek Vojtěch - Lokomotiva Brno
16.....Krajíček Filip - Lokomotiva Brno
17.....Mizera Petr - Lokomotiva Brno
18.....Skřivánek Michal - Lokomotiva Brno
.
.
.
.

Lorem ipsum dolor sit?

Nam libero tempore, (5 | 50%)
In convallis. (1 | 10%)
Maecenas aliquet (1 | 10%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one